Державні замовники рекомендують: відгуки про роботу в Prozorro Market

Оголошуєте закупівлі та вагаєтесь, чи спробувати Prozorro Market? Прочитайте про досвід державних замовників, які користуються електронним каталогом. 

Сечко Анжеліка Віталіївна, головний спеціаліст з публічних закупівель Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради

У Prozorro Market купували продукти харчування за різними кодами ДК, електричну енергію, бензин, дизельне пальне, стільці учнівські, меблі, вугілля. Потрібні товари знайшли швидко: вибирається регіон поставки товару, після вибору залишаються тільки ті постачальники, які  здійснюють поставки в Закарпатській області. 

Найбільше в Prozorro Market сподобалась швидкість закупівлі. Це особливо зручно для придбання продуктів харчування на початку бюджетного періоду, коли немає часу на проведення закупівель замовником для бюджетних установ територіальної громади.

Жодної скарги до постачальників на поставки товару не було. Замовлені товари отримали в строк, якій зазначено в договорі в розділі поставка товару. 

Рекомендую користуватися Prozorro Market, тому що це зручний спосіб здійснення закупівлі, та після прийняття Постанови КМУ 1178 від 12.10.2022р. ще й інструмент, за допомогою якого можливо провести закупівлю без обмежень. 

Закупівля за процедурою – запит цінової пропозиції є зручний спосіб проведення закупівлі, в стислі строки (всього три календарні дні), без зайвих витрат часу на підготовку тендерної документації з постачальниками, які були перевірені системою на наявність всіх дозвільних документів.

Кришталь Людмила, провідний інженер відділу супроводу закупівель, комунальне підприємство Вінницької міської ради “Вінницяміськтеплоенерго”

Вперше скористались Prozorro Market з цікавості, що це таке і як воно працює та була потреба закупити електричний чайник. Спробували, і нам сподобалось. З березня 2021 року регулярно щось закуповуємо, більше користуємось ЗЦП. Через каталог можна досить швидко підібрати товар за потрібними параметрами.

В Prozorro Market частіше закуповуємо канцелярські товари, так як багато постачальників, конверти, комп’ютерну техніку, вогнегасники, лампочки.

Проблем з постачанням товарів, закуплених через Prozorro Market, не було. Майже всі постачальники, з якими були укладені договора у Prozorro Market, відповідально та вчасно поставили товари.

Особисто мені, подобається Prozorro Market тому, що не потрібно готувати тендерну документацію і перевіряти Учасників на відповідність, немає періоду  оскаржень і договір можна підписувати у день обрання Переможця. Це зручно, швидко, просто та економія часу і грошей.

Ольга Сагановська, юрисконсульт, фахівець з державних закупівель, комунальне некомерційне підприємство Теребовлянської міської ради “Теребовлянська міська лікарня”

Швидкість проведення закупівель, відсутність додаткової паперової роботи та перевірка потенційних учасників з боку адміністраторів системи – основні причини, чому ми користуємося електронним каталогом Prozorro Market. 

Купуємо переважно медичні матеріали, комп’ютерну техніку. Потрібні товари знаходимо швидко, за декілька хвилин – через поле пошуку з використанням фільтрів. 

Рекомендуємо всім спробувати Prozorro Market, хто там ще не закуповує. 

Черпіта М.В., провідний фахівець з публічних закупівель, КНП “Новоград-Волинське міськрай ТМО”

Особисто для мене Prozorro Market – це швидкий спосіб забезпечення наявних потреб у закладі, в якому працюю. Купуємо багато чого: від продуктів харчування до канцтоварів та медичного обладнання, що наявне в каталозі. 

Використовуємо можливість закупівлі товарів через запит ціни пропозиції (це подобається найбільше в електронному каталозі). 

Постачальниками задоволений, замовлені товари отримували раніше визначеного системою кінцевого терміну поставки.

Я б рекомендував спробувати Prozorro Market тому що, по-перше, це швидкий спосіб забезпечення наявних потреб, по-друге, майже завжди актуальна ціна на товар з доставкою.  

Щербаченко Людмила, КНП “Криворізька МДЛ №4″КМР, фахівець із закупівель

Використовуємо Prozorro Market, адже він дає можливість купувати товари без тендерних процедур. Купуємо електричну енергію, рулони для стерилізації, папір для друку.

В Prozorro Market подобається те, що закупівля не вимагає від замовника складання тендерної документації, технічних вимог. Спрощується робота закупівельника. Також зменшення строків на проведення процедур, вивільнення часу закупівельника.  

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (0)

Календар заходів

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5