До карантину – квас та сидр, зараз – дезінфектор. Як «Асканія» за 2 тижні переформатувала завод в Запоріжжі

До групи компаній «Асканія» входять 12 бізнесів. Один з них – завод з виробництва напоїв «Квас Беверіджиз» в Запоріжжі. На ньому роблять квас «Ярило» і сидр GardenZ.

На початку квітня частину обладнання на заводі переформатували під розлив дезінфекторів. Чому прийняли таке рішення, на які труднощі натрапили та за скільки продали першу партію, розповів для EVO.Business директор департаменту розвитку бізнесу «Асканія Груп» Євген Пятько.

Почали виробляти дезінфектор, яким користувалися самі

В Україні склалася критична ситуація з виробництвом і постачаннями засобів для дезінфекції. З огляду на це, акціонери вирішили переформатувати частину обладнання «Квас Беверіджиз», щоб випускати дезінфектор.

На заводі суворі стандарти харчової безпеки, є високотехнологічне обладнання для регулярної дезінфекції виробничих ліній. Використовуємо засіб Aquaeca Dezi NM. Зі свого досвіду знаємо про його ефективність та безпеку для навколишнього середовища, тому вирішили виробляти саме цей дезінфектор.

У перших числах квітня почали промисловий випуск Aquaeca Dezi NM для зовнішніх споживачів. Отримуємо засіб методом електрохімічної активації: в складі немає спирту, для виробництва використовуємо кухонну сіль, а не токсичні речовини.

Дезінфектор може застосовуватися в харчовій промисловості, підходить для обробки приміщень, поверхонь і рук.

Першу партію продали практично відразу

Переформатували установки під виробництво та розлив дезінфектора за два тижні. Займалися цим співробітники, які вже працювали на підприємстві, – 115 осіб.

Раптово виявилося, що на ринку дефіцит тари для розливу дезінфекторів. Витратили багато часу, щоб знайти постачальника, – обдзвонювали потенційно придатні компанії. Коли знайшли, закупили все, що було в наявності. Решта сировини у нас була. Для наступної партії вирішили провести повноцінний електронний тендер.

Зі збутом проблем не було. Ми на собі відчули, як складно купити маски, рукавички або дезінфектор, тому розповіли про продукт партнерам, які зіткнулися з гострим дефіцитом цих товарів. Відразу почали отримувати замовлення і розпродали партію практично моментально.

Також передали партію Aquaeca Dezi NM Державній службі з надзвичайних ситуацій в Запоріжжі. Плануємо відправити військовим частинам, дитячим будинкам та інтернатам.

Всі ринки змінюються: десь стрімкий обвал, десь – зростання. Раджу українським компаніям, попри труднощі, моніторити ніші та оперативно приймати рішення.

Реалістично прогнозуйте ситуацію і робіть ті продукти, в яких дійсно потребують клієнти.


Джерело – EVO.Business

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (0)

Календар заходів

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5