Електронні майданчики для проведення комерційних закупівель

Діджиталізація змінює майже всі сфери життя. Не виключенням є і робота закупівельника. 

Сьогодні можна значно підвищити ефективність закупівель, скоротити час на рутину, автоматизувати процеси. Це дозволяє зосередитися на найбільш важливих завданнях, а прийом та обробку даних передати штучному інтелекту. 

Електронний майданчик – це сучасний, потужний та водночас легкий в роботі інструмент для будь-якого закупівельника. Все більше і більше українських компаній переводять закупівлі в електронний формат. Причому це стосується не тільки великого, але й середнього та малого бізнесу. 

Отже, щоб налагодити закупівельний процес в електронному форматі, вам потрібен майданчик. Сьогодні в Україні існує досить велика кількість таких сервісів. Як вибрати саме той, що ефективно закриє ваші бізнес-потреби? На що варто звернути увагу?    

Для вашої зручності ми зробили порівняльну таблицю можливостей Zakupki.Prom з іншими майданчиками. 

Як відомо, чим більше учасників приїде в тендер, тим більш вигідну пропозицію може отримати закупівельник. На майданчику Zakupki.Prom.ua є велика база активних постачальників. Наприклад, у категоріях: 

  • “Офісні меблі” – 5 863 
  • “Канцелярські та господарчі товари” – 657 
  • “Комп’ютерна техніка” – 1 669

Також при виборі майданчика варто звертати увагу на надійність технічної інфраструктури. Сервери Zakupki.Prom.ua стабільні у роботі, тож вам не доведеться хвилюватися, що в процесі оголошення закупівлі щось може піти не так. Крім того, технічні роботи проводяться у неробочий час (для більшості користувачів).

Отже, переводьте закупівлі в електронний формат та використовуйте сучасні інструменти у роботі. Це підвищить вашу власну ефективність. Бажаємо успіхів!

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (0)

Календар заходів

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6