Захід завершився!
Пт 25 Лютого, 09:30 - 18:00
Місце: Klitschko Expo (НСК "Олімпійський", вулиця Велика Васильківська, 55, Київ)
Вартість: 8400₴
Організатор: Zakupki.Prom, YouControl, House of Knowledge.

Щорічна конференція Клубу Закупівельників “Закупівлі, що створюють цінність”

У Києві відбудеться щорічна конференція “Закупівлі, що створюють цінність” 

25 лютого Клуб Закупівельників вже втретє збирає фахову спільноту для обговорення актуальних проблем галузі, професійного розвитку та спілкування.

Більшість компаній, які вимірюють ефективність закупівель лише в рамках зекономленого, рано чи пізно стикаються з проблемою виснаження ресурсів постачальників. Крім того, вони можуть відчувати невдоволення результативністю закупівельного процесу і, як наслідок, втрату мотивації співробітників відділів закупівель та постачання. Як подолати такий підхід та з чого варто почати?

Під час Щорічної конференції Клубу Закупівельників лідери сфери закупівель розкажуть, ЩО вони роблять та ЯК, щоб створювати додаткову цінність для своїх компаній та клієнтів.

Організатори конференції Zakupki.Prom, YouControl, House of Knowledge.

Кому буде корисна конференція?

Керівникам із закупівель, які шукають рішення для стратегічного управління закупівельними процесами в бізнесах від FMCG до промислових та аграрних компаній, від B2C до B2B тощо.

На  конференції ви:

 • дізнаєтеся про дієві інсайти та кейси, які дозволяють закупівлям відігравати більш стратегічну роль в компаніях та прискорювати їхній розвиток;
 • отримаєте інструменти та тактику, необхідні для підвищення ефективності процесу закупівель та постачання;
 • переосмислите роль soft skills та інструментів менеджменту для професійної трансформації.

Своїми підходами поділяться

 • Олександра Шеховцова, директорка департаменту закупівель Raiffeisen Bank, понад 12 років досвіду роботи в сфері закупівель у міжнародних компаніях
 • Сергій Довгаленко, директор із закупівель в АТ “Укрзалізниця”, fellow of CIPS, на посаді директора із закупівель працював у ряді українських і зарубіжних компаній (Bakcell, «Голден Телеком», «Фарлеп-Інвест», «Etihad Airways», «LM Ericsson International AB» тощо)
 • Оксана Главачек, екс-директорка з закупівель в Vodafone Україна, понад 10 років управлінського досвіду, підкріплені Дипломом Chartered Institute of Procurement and Supply (СIPS)
 • Антон Шрамко, заступник директора, керівник групи консалтингу в області закупівель і ланцюгів постачання КПМГ-Україна, затверджений тьютор програми Королівсього інституту з закупівель та поставчання (CIPS) в Україні
 • Інна Мазняк, директорка департаменту закупівель Bunge, затверджена тьюторка CIPS, має понад 18 років досвіду в закупівлях в міжнародних FMCG і аграрних компаніях (InBev, Nestle, Bunge).
 • Юрій Костенко, керівник групи закупівель в JV Poltava Petroleum Company, відповідає за ключові для СП ПГНК категорії закупівель.
 • Юлія Андрущенко, провідна фахівчиня з закупівель за напрямом маркетинг у PepsiCo Ukraine з досвідом роботи у сфері маркетингу понад 10 років та в закупівлях маркетингових послуг понад 6 років.
 • Марина Безрукова, членкиня правління ПрАТ «НЕК «Укренерго», понад 20 років у сфері закупівель, логістики та управління проектами, студентка програми CIPS.

А також: Юлія Романцева (Генеральна директорка «Май Україна»), Олексій Гембель (Керівник департаменту непрямих закупівель у регіонах СНД та META в Acino Pharma), Володимир Ковальов (Начальник управління категорійного менеджменту в Оператор ГТС України), Надія Бігун (експертка з державних та комерційних закупівель), Ольга Тютюн (керуюча партнерка Commercial Mediation Group, бізнес-медіаторка), Дарина Хорошковська (партнерка Commercial Mediation Group).

Зареєструйтеся на захід за посиланням.

Приєднуйтесь, щоб бути в курсі всіх наших навчальних заходів!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Календар заходів

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1