Визначення переможця та подальші дії

Визначення переможця та подальші дії учасників

Процес визначення переможця електронних торгів передбачає автоматичну оцінку цінових пропозицій учасників після завершення останнього раунду електронного аукціону. Переможцем торгів вважається учасник, що подав найбільшу цінову пропозицію, а при однакових цінових пропозиціях, той, що подав пропозицію першим.
Крок 1
Після завершення аукціону торги переходять до етапу кваліфікації, тобто оцінки та визначення переможця.
Переможець аукціону отримує на електрону пошту протокол аукціону та підписує його. Потім протокол підписують представники майданчика та організатор аукціону, який після підписання завантажує скан-копію протоколу у систему.

Крок 2
Для завантаження протоколу необхідно перейти на сторінку торгу та напроти переможця натиснути відповідну кнопку. На наступних 2-х сторінках треба прикріпити протокол та натиснути кнопку “Підтвердити”.

Натисніть кнопку “Підтвердити”.

Зверніть увагу, що підписаний протокол електронних торгів необхідно завантажити протягом 7-х робочих днів до 18:00 з дати, наступної за днем його формування. Якщо Протокол не завантажено у визначений термін, система автоматично відхилить пропозицію учасника. Після цього організатору аукціону необхідно підтвердити відхилення, натиснувши відповідну кнопку.
Переможець аукціону також має бути дискваліфікований, якщо він не відповідає вимогам, які заявляв організатор або не підписав договір куплі-продажу/оренди.
Крок 3

Аукціон вважається завершеним, коли організатор завантажить у систему підписаний договір куплі-продажу чи оренди.
Для підписання договору куплі-продажу/оренди оновіть сторінку торгів. Ви побачите кнопки про отримання оплати, завантаження договору та відхилення пропозиції.

Замовник може за бажанням окремо підтвердити оплату від переможця аукціону або одразу завантажити договір, що автоматично приведе до підтвердження оплати.

Щоб завантажити підписаний договір, натисніть відповідну кнопку, прикріпіть протокол та вкажіть тип файлу.

Крок 4.
Після прикріплення договору оновіть сторінку. Тепер ви можете відредагувати договір, відхилити його чи завершити процедуру та підписати договір.

Кнопка “Завершення процедури” відкриє вам повідомлення з уточненнями щодо підписання договору.

Після того, як договір підписано, торги набувають статусу “Завершені”.

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (1)

Календар заходів

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1