Календар участі в закупівлях

Щоб ефективно планувати роботу з закупівлями, користуйтесь зручним календарем на майданчику Zakupki.Prom.ua. Там відображаються усі основні дати тендерів, а гнучкі фільтри допоможуть ефективніше оцінювати об’єм роботи та розподіляти навантаження.

Де знаходиться календар

Щоб подивитись свої події, зайдіть в особистий кабінет на майданчику Zakupki.Prom.ua. У меню зверху натисніть на розділ з позначкою календаря.

Що відображається в календарі

В календарі відображаються усі важливі події з закупівель, в які ви уже подали пропозицію або додали до списку “планую участь”:

  • період уточнень;
  • прийом пропозицій;
  • оскарження умов
  • оскарження рішень
  • аукціон;
  • оскарження прекваліфікації

Якщо закупівля призначена менеджеру, то її події також відображаються у календарі. Таку закупівлю бачить у розкладі як відповідальний менеджер, так і адміністратор компанії.

Як маркуються події в календарі

Прийом пропозицій відображається зеленим кольором, період уточнень – темно-зеленим, оскарження – темно-синім, аукціони – оранжевим.

Деталі закупівлі

Щоб переглянути деталі закупівлі, натисніть на поле з подією. На екрані з’явиться картка події, на якій відобразяться назва закупівлі з посиланням на її сторінку, код закупівлі, дати початку та кінця події, назва замовника.

З картки події можна додати нотатку до закупівлі. Натисніть відповідну кнопку і на екрані відобразиться поле для ваших записів.

Також через картку події можна призначити менеджера закупівлі.

Якщо у вас на день заплановано багато подій, щоб переглянути їх усі, натисніть на позначку “Ще”. На екрані з’явиться картка дня із усіма подіями.

Фільтри

В календарі події можна відбирати за фільтрами, щоб ви могли ефективніше планувати роботу. Ви можете відібрати фільтри за типом події, відповідальним співробітником, замовником або компанією (якщо у вашу структуру входить декілька компаній).

Ефективно плануйте участь у закупівлях та перемагайте разом з Zakupki.Prom.ua, адже з календарем закупівель ви не пропустите жодної важливої дати!

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (0)

Календар заходів

Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27
28
1
3
4
5
7
8
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2