Комерційні закупівлі: продавайте бізнесу та знаходьте нових клієнтів

Якщо з якихсь причин державні закупівлі Prozorro наразі для вас неактуальні, не поспішайте відмовлятися взагалі від тендерів. Адже є альтернатива – комерційні закупівлі. Це чудова можливість збільшити продажі та знайти нових клієнтів. 

Комерційні закупівлі мають наступні суттєві переваги.

Гнучкі умови. Якщо в публічних закупівлях все чітко регламентовано відповідно до законодавства, то в комерційних закупівлях все набагато простіше. Учасники мають більше свободи щодо умов участі та проведення закупівель. Тобто вам не доведеться занурюватися у Закон “Про публічні закупівлі”.

Прості та зрозумілі вимоги. В публічних закупівлях замовник іноді може вимагати несуттєві вимоги, які є неактуальними до предмета закупівлі. Проте постачальник вимушений їх дотримуватися, щоб не отримати дискваліфікацію. В комерційних закупівлях замовник зазвичай зосереджується на найбільш важливих вимогах. Тому підготовка пропозиції займає менше часу, ніж у публічних закупівлях.

Мінімальна ціна – не завжди вирішальний фактор. Комерційні замовники при виборі переможця часто роблять акцент на нецінові критерії. Тобто не обов’язково вибирають мінімальну ціну, а розглядають усі фактори в комплексі. Тому ваша пропозиція може зацікавити замовника, навіть якщо ви пропонуєте не саму низьку ціну.

Наявність безкоштовних тендерів. На відміну від публічних закупівель у комерційних участь може буде безкоштовною. Щоб швидко знайти такі закупівлі, скористайтеся відповідним фільтром на майданчику Zakupki.Prom.ua у розділі “Комерційні закупівлі”:

Збільшення впізнаваності бренду. Участь у комерційних тендерах може також зміцнити імідж та авторитет вашої компанії у діловому середовищі.

Можливість знайти стратегічних партнерів. На ринку комерційних закупівель можна отримати довгострокові контракти, розширити географію збуту та портфель замовлень.

Подивіться перелік актуальних комерційних закупівель на майданчику Zakupki.Prom.ua.

Таким чином, якщо публічні закупівлі наразі для вас неактуальні, спробуйте комерційні тендери. Цей додатковий канал збуту допоможе вам збільшити продажі. Бажаємо успіхів!

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (0)

Календар заходів

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6