Кваліфікація учасника та вибір переможця у комерційних закупівлях

На цьому етапі приймається рішення про подальшу співпрацю Замовника з Постачальником та підписання договору з ним.
Замовник не може закрити торги, поки не прийме рішення по всіх учасниках, тобто поки не підтвердить або не відхилить кожну пропозицію, яка слідує до пропозиції переможця. Для проведення кваліфікації закупівля має включати пропозицію хоча б від одного учасника.
Щоб переглянути тендери, які проходять етап кваліфікації, необхідно в фільтрі обрати статус Кваліфікація.

Після того, як відобразиться сторінка зі списком тендерів, потрібно обрати необхідний. У випадку багатолотової закупівлі, необхідно обрати переможця в кожному лоті. В статусі тендеру/лоту також буде зазначено “Кваліфікація, йде оцінка кандидата”.

На сторінці тендеру/лоту вам буде запропоновано пропозицію Постачальника, яка за сукупністю цінових та нецінових критеріїв вважається найвигіднішою. Знизу, на сторінці тендеру, йде перелік всіх постачальників, які подали свою пропозицію та чекають свого розгляду.

Ви можете переглянути пропозиції Постачальників, натиснувши на зображення скріпки , та переглянути нецінові показники по кожному, натиснувши на приведену ціну:

Перевірте наявність у пропозиції кандидата всієї необхідної кваліфікаційної документації, передбаченої умовами тендеру, а також коректність заповнення документів учасником торгів. Замовник може дискваліфікувати переможця, якщо він висуває неприйнятні умови подальшої співпраці
Для цього натисніть кнопку “Відхилити” біля пропозиції Постачальника:

Після чого ви побачите таке повідомлення. Для остаточного відхилення необхідно додати рішення відповідальної особи та натиснути кнопку Відхилити.

Після цього на сторінці тендеру буде повідомлення про дискваліфікацію Постачальника, яке необхідно підтвердити без кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Остаточно підтвердити:

Після того, як першого Постачальника було дискваліфіковано, ви можете розглянути пропозицію наступного.

Якщо умови Постачальника відповідають всім вимогам тендеру, натисніть на кнопку Підтвердити. Після чого буде відкрито форма, в яку потрібно завантажити рішення відповідальної особи про підтвердження учасника.

Після натисніть кнопку Підтвердити без КЕП.

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (1)

  • Василь
    11 Лютого 2020, 17:32

    Якщо у документах недодано довідку-згоду з проектом договору та відгук на виконання аналогічного договору. Чи є це причиною дискваліфікації учасника?

    Відповісти

Календар заходів

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5