Мультилотове подання пропозиції

Розглянемо покрокову інструкцію мультилотової подачі пропозиції.
Знайомимось з умовами закупівлі та поповнюємо баланс на необхідну суму для участі в обраних лотах відповідно до тарифів системи. Якщо коштів на балансі достатньо, переходимо до подання пропозиції в лоти.
Тиснемо на кнопку “Створити пропозицію” та переходимо на сторінку подачі пропозиції. 

В блоці “Загальні документи” завантажуємо або обираємо із завантажених в профілі компанії документи, що є загальними для всіх лотів. Це можуть бути, наприклад, статут компанії, свідоцтво платника ПДВ.
Зверніть увагу, якщо на етапі кваліфікації змінюються чи додаються загальні документи на сторінці тендера або в одному з лотів, вони будуть змінені/додані у всі інші лоти закупівлі. Навіть, якщо лоти очікують розгляду.

Якщо закупівля передбачає наявність нецінових критеріїв, загальних для всіх лотів, оберіть необхідне із вказаних опції. Обрані показники буде додано до пропозиції у всі лоти.

Підтвердіть відповідність критеріям у розділі “Документи відповідности критеріям встановленим Законом або Замовником”. Читайте більше детально, як це зробити, у цій інструкції.

Переходимо до списку лотів та натискаємо кнопку “Взяти участь”.

Вказуємо ціну пропозиції, яка має не перевищувати очікувану вартість лота.

Завантажуємо документи, які стосуються виключно цього лота. Такі документи буде відображено виключно в пропозиції до конкретного лота. Додаємо інформацію про субпідрядника у разі необхідності.

По аналогії із попереднім лотом, подаємо пропозиції в інші лоти закупівлі.
На завершення підтверджуємо відсутність підстав для відмови від участі та відповідність кваліфікаційним вимогам, поставивши відмітки в чекбоксах. Залиште відмітку в чекбоксі про автоматичне підтвердження пропозиції. Якщо замовник внесе незначні зміни, пропозицію буде автоматично підтверджено. Проте, якщо замовник значно зменшить бюджет закупівлі чи валюту, пропозицію буде неможливо автоматично активувати. У такому разі вам на пошту надійде лист з проханням активувати пропозицію вручну.
Щоб подані пропозиції було збережено, потрібно натиснути кнопку “Зробити пропозицію”.

Далі накладаємо електронний підпис на всі пропозиції закупівлі та оновлюємо сторінку. Ваші пропозиції мають набути статусу “активно”, це значить, що вони успішно опубліковані в ЦБД.

Зверніть увагу, що після 12.04.2021 необхідно обов’язково підписувати електронним підписом усю пропозицію в цілому. Це стосується усіх конкурентних закупівель, крім допорогових. Більш детально читайте за посиланням.


Пропозиції в кожний лот можна переглянути, натиснувши на посилання “Показати пропозицію”.

Окрім того, пропозиції можна редагувати, зокрема видалити одну із пропозицій в лот, або відкликати всі пропозиції одночасно.

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (1)

  • Функціонал мультилотового подання пропозиції - Zakupki.education
    10 Серпня 2017, 14:04

    […] Дізнайтесь більше в покроковій інструкції. […]

    Відповісти

Календар заходів

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1