Перегляд закупівлі

Отже, ви знайшли потрібну закупівлю. Натисніть на її назву у списку, щоб перейти на сторінку закупівлі та ознайомитись з умовами.
Щоб наступного разу швидко знайти закупівлю, додайте її до обраного.
Якщо плануєте участь, натисніть Запланувати участь.

На сторінці закупівлі знаходиться вся необхідна інформація щодо процедури закупівлі, її статусу, періодів та предмету.

Після діаграми життєвого циклу закупівлі знаходиться інформація щодо очікуваної вартості, розміру мінімального кроку пониження під час аукціону тощо.

Зверніть увагу на список позицій закупівлі, кількість, дату та місце доставки, та ознайомтесь з прикладеними документами.
Якщо інформації недостатньо для формування цінової пропозиції, можна поставити запитання замовнику. Запитання задаються на етапі уточнень і до дати та часу, що вказані на сторінці запитань:

Якщо ви працюєте з великою кількістю закупівель, всю важливу інформацію щодо закупівлі можна занести до нотатки.

Нотатку можна зберегти, редагувати чи видалити текст повністю.  

Кваліфікований електронний підпис (КЕП)

Інформація про те, що електронний підпис на закупівлі відсутній означає, що замовник при створенні закупівлі не завантажив свій КЕП. В допорогових закупівлях замовник не зобов’язаний накладати підпис на закупівлю.

Оскарження закупівель

Якщо ви маєте підстави для оскарження закупівлі, то порядок такого оскарження зазначено в:

  • п.14 Порядку здійснення допорогових закупівель;
  • ст.18 ЗУ “Про публічні закупівлі”, якщо закупівля понадпорогова;
  • ст.10 ЗУ “Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони” при проведенні переговорної процедури для потреб оборони.


Оскарження допорогової та спрощеної закупівлі
У допорогових та спрощених закупівлях можна подати лише вимогу. Зробити це можна на сторінці тендеру у вкладці Вимоги до вказаної дати та часу:

Після подання вимоги у замовника є один робочий день на відповідь, але не пізніше початку етапу прийому пропозицій.
Оскарження надпорогової закупівлі
У надпорогових закупівлях скарги подаються до Антимонопольного комітету України суб’єктом оскарження у формі електронного документа через електронну систему закупівель:

Строки подання:

  • скарги щодо тендерної документації можуть подаватися з моменту оприлюднення оголошення про проведення торгів, але не пізніше ніж за 4 дні до дати завершення прийому пропозицій;
  • скарги стосовно рішень замовника під час прекваліфікації у відкритих торгах із публікацією на англійській мові подаються протягом 5 днів (етап оскарження прекваліфікації);
  • скарги стосовно прийнятих рішень під час кваліфікації подаються протягом 10 днів з дня рішення коли учасник дізнався про порушення своїх прав.

Подання скарги до органу оскарження платне.
Ціна оскарження:

  • умов тендерної документації –  вартість скарги дорівнюватиме 0,3% від очікуваної вартості закупівлі, при цьому мінімальна вартість становить 2 тис. грн, максимально – 85 тис. грн.;
  • рішень замовника – вартість скарги дорівнюватиме 0,6% від очікуваної вартості закупівлі, при цьому мінімальна вартість скарги становитиме 3 тис. грн, а максимальна – 170 тис. грн.

Плату за скаргу здійснюватимуть через систему Prozorro за одним із таких способів: а) із застосуванням електронного платіжного засобу; б) шляхом безготівкового переказу коштів з банківського рахунка суб’єкта оскарження.

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (0)

Календар заходів

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5