Як подати пропозицію у “Відкриті торги" з публікацією англійською мовою

Більш детально, як взагалі подавати тендерну пропозицію, ви можете за цим посиланням. У цій інструкції розглянемо особливості відкритих торгів з публікацією англійською мовою.

Відкриті торги з публікацією англійською мовою, на відміну від інших процедур, мають етап прекваліфікації. Це значить, що після закінчення строку подання тендерних пропозицій, електронною системою автоматично розкривається частина тендерної пропозиції з інформацією та документами, що містять технічний опис предмета закупівлі та підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям.

Тому при завантаженні файлів пропозиції обов’язково необхідно вказати їх тип, обрати мову документу та, в разі необхідності, повідомити про конфіденційність:

Типи та періоди, коли вони відкриваються замовником (можна переглянути в частині Документація сторінки пропозиції):

Файли типу ”Документи, що підтверджують кваліфікацію”, “Документи, що підтверджують відповідність” та “Технічні специфікації” відкриваються до аукціону. Фінансові документи, а саме “Кошторис” та “Цінова пропозиція”, відкриваються після аукціону.

Для зміни типів файлів документів пропозиції, яку вже створено, необхідно відкликати пропозицію та подавати її заново до закінчення терміну прийому пропозицій. При цьому при відкликанні пропозиції сума сплати за участь в тендері повертається на ваш баланс.

Важливо! Відповідно до ст. 27 Закону України “Про публічні закупівлі” “Конфіденційною не може бути визначена інформація про запропоновану ціну, інші критерії оцінки, технічні умови, технічні специфікації та документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 і вимогам, установленим статтею 17”.

Для позначення конфіденційної інформації скористайтесь чекбоксом “конфіденційно” під назвою файлу. Конфіденційність файлу обов’язково необхідно аргументувати (мінімум 30 символів) у відповідному полі.
Результатом пре-кваліфікації є рішення замовника про допуск учасника до участі в аукціоні (статус учасника “Допущений до участі”) чи відхилення його пропозиції (статус учасника “Пропозицію дискваліфіковано”) із завантаженням відповідних протоколів по кожному учаснику.

У випадку успішного проходження пре-кваліфікації та допуску учасника до аукціону статус пропозиції зміниться на “Активно”.

 

Зверніть увагу: після 12.04.2021 необхідно обов’язково підписувати електронним підписом усю пропозицію в цілому. Це стосується усіх конкурентних закупівель, крім допорогових. Більш детально читайте за посиланням.

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (0)

Календар заходів

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1