Поради на випадок відключення електроенергії для учасників аукціонів Prozorro.Продажі

У цій статті ми хочемо поділитися з вами рекомендаціями щодо участі в аукціонах Prozorro.Продажі при відключенні електроенергії. 

З травня 2022 сервери Prozorro.Продажі знаходяться у хмарі Amazon Web Services за межами України. Тому система продовжує стабільно працювати навіть в умовах блекауту та незалежно від відключень електроенергії.

Як підготуватися до участі в аукціоні

  • Не відкладайте подачу пропозиції на останній день. Краще завчасно сплатити рахунок та подати пропозицію, коли є електроенергія та стабільний інтернет.
  • Подбайте про наявність декількох пристроїв для участі в аукціоні — ноутбук, комп’ютер, планшет або телефон, з яких можна брати участь у торгах та робити ставки.
  • Завчасно зарядіть свої пристрої.
  • За можливості придбайте павербанк або запозичте у знайомих. Протестуйте, як він працює. Окрім павербанку це може бути інше автономне джерело живлення.
  • В день проведення аукціону варто обрати локацію, яка забезпечена автономним живленням (генератором). Це може бути найближчий бізнес-центр, коворкінг, кав’ярня або пункт незламності.
  • Ви можете брати участь в аукціоні в одному основному браузері та тримати під рукою посилання для швидкого відкриття аукціону на іншому пристрої.
  • Для підписання протоколів та/або укладання договорів за підсумками проведених аукціонів використовуйте цифровий підпис (КЕП). Зробіть його заздалегідь та перевірте, як він працює.
  • Потренуйтеся на Тренажері аукціону, щоб під час реального аукціону почуватися більш впевнено.

Ще один лайфхак. Механіка аукціону в системі Прозорро.Продажі побудована так, що перевагу останнього ходу в раунді має учасник, який на етапі закритих цінових пропозицій запропонував найвищу ставку. Якщо через відключення мережі ви не змогли взяти участь у торгах, якомога вища ставка до початку аукціону підвищує ваші шанси на перемогу.

Бажаємо успішної участі в аукціонах Prozorro.Продажі. Все буде Україна! 💙💛

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (0)

Календар заходів

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5