Постанова № 553 Про внесення змін до Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 серпня 2017 р. N 553

Київ

Про внесення змін до Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків

Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести до Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. N 166 (Офіційний вісник України, 2016 р., N 22, ст. 855) зміни, що додаються.
 

Прем’єр-міністр України В. ГРОЙСМАН

Інд. 21
 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 9 серпня 2017 р. N 553

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків

  1. Абзац п’ятий пункту 2 після слова “замовник” доповнити словами і цифрами “, державні (зокрема казенні) та комунальні підприємства, їх дочірні підприємства, об’єднання підприємств, а також господарські товариства, в яких державна або комунальна частка у статутному капіталі становить 50 і більше відсотків”.
  2. Абзац сьомий пункту 4 замінити абзацами такого змісту:

“Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням податку на додану вартість.
У разі відміни торгів або визнання їх такими, що не відбулися, оператором авторизованого електронного майданчика повертається плата учаснику/переможцю, крім випадків, коли пропозиції учасника/переможця було відхилено.”.

  1. Абзац чотирнадцятий пункту 5 замінити абзацами такого змісту:

“Розмір плати, встановлений у підпунктах 1 та 2 цього пункту, визначений з урахуванням податку на додану вартість.
Порядок та умови оплати визначаються у договорі між оператором авторизованого електронного майданчика та адміністратором. У разі коли торги відмінені або визнані такими, що не відбулися, плата з оператора авторизованого електронного майданчика на забезпечення функціонування та розвиток веб-порталу Уповноваженого органу за подання тендерної пропозиції та/або пропозиції учасника процедури закупівлі учасником не справляється, а якщо плата відповідно до договору вже була справлена, вона повертається учаснику, крім випадків, коли такі пропозиції учасника/переможця було відхилено.”.

  1. У пункті 6:

абзац перший викласти в такій редакції:
“6. Оператору авторизованого електронного майданчика, на якому замовником, державним (зокрема казенним) та комунальним підприємством, їх дочірніми підприємствами, об’єднанням підприємств, а також господарськими товариствами, в яких державна або комунальна частка у статутному капіталі становить 50 і більше відсотків, було розміщено оголошення про проведення процедури закупівлі (крім переговорної процедури), результатом якої є оприлюднення договору про закупівлю або оголошення щодо закупівлі, вартість якої є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України “Про публічні закупівлі”, і результатом якої є рішення щодо визначення постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) або виконавця робіт, адміністратором сплачується винагорода у порядку та відповідно до умов, визначених у договорі між оператором авторизованого електронного майданчика та адміністратором, що становить:”;
абзац сьомий викласти в такій редакції:
“Розмір винагороди, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням податку на додану вартість.”.

  1. В абзаці першому пункту 8 слова і цифри “та/або учасникам відповідно до рівня акредитації, визначеного у пункті 12 цього Порядку” замінити словами і цифрами “учасникам відповідно до рівня акредитації, визначеного у пункті 12 цього Порядку, державним (зокрема казенним) та комунальним підприємством, їх дочірніми підприємствами, об’єднанням підприємств, а також господарськими товариствами, в яких державна або комунальна частка у статутному капіталі становить 50 і більше відсотків,”.
  2. Пункт 13 доповнити підпунктом 4 1 такого змісту:

“4 1) розгляд звернення про зміну оператора авторизованого електронного майданчика та перевірка доданих оператором авторизованого електронного майданчика документів до такого звернення;”.

  1. Доповнити Порядок пунктом 16 1 такого змісту:

“16 1. У разі зміни оператора авторизованого електронного майданчика юридична особа, якій в установленому законодавством порядку передано право на використання авторизованого електронного майданчика, протягом десяти робочих днів з моменту передачі такого права подає звернення про зміну оператора Уповноваженому органові.
Звернення про зміну оператора авторизованого електронного майданчика підписується керівником юридичної особи, яка подає таке звернення. До звернення додається інформація про відповідність юридичної особи вимогам, установленим у пункті 7 цього Порядку, та передбачені законодавством документи, що підтверджують перехід права на використання авторизованого електронного майданчика.
Звернення реєструється і оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу.
У разі отримання звернення про зміну оператора авторизованого електронного майданчика тестування авторизованого електронного майданчика адміністратором повторно не проводиться.”.

  1. Пункт 17 доповнити абзацом такого змісту:

“У разі зміни оператора авторизованого електронного майданчика до рішення щодо авторизації (попередньої авторизації) електронного майданчика Уповноваженим органом вносяться зміни щодо визначення іншої юридичної особи оператором авторизованого електронного майданчика на підставі відповідного рішення комісії протягом 15 робочих днів з моменту його отримання.”.

  1. Пункт 22 викласти в такій редакції:

“22. Адміністратор не пізніше ніж через десять робочих днів з дня оприлюднення рішення щодо авторизації (попередньої авторизації) електронного майданчика укладає з оператором електронного майданчика договір, примірна форма якого затверджується Уповноваженим органом.
Адміністратор не пізніше ніж через десять робочих днів з дня внесення Уповноваженим органом до рішення щодо авторизації (попередньої авторизації) електронного майданчика змін щодо визначення іншої юридичної особи оператором авторизованого електронного майданчика укладає з новим оператором електронного майданчика договір, примірна форма якого затверджується Уповноваженим органом.
Усі договори оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу.”
____________
Постанова на сайті КМУ за посиланням: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=250187756

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (0)

Календар заходів

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6