Повідомлення про намір укласти договір в переговорній процедурі

Відповідно до змін в ЗУ “Про публічні закупівлі” від 26.06.2021 року, зараз замовники при створенні переговорної  процедури повинні завантажувати “експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі”.

Мова йде вже не про посилання, як раніше, а саме про завантаження файлів. Давайте більш детально розглянемо цю норму.

В Законі сказано, що ці документи повинні міститися в повідомленні про намір укласти договір. Нагадаємо, що таке повідомлення формується в системі автоматично і в замовника відсутня можливість додати в нього які-небудь поля або документи. Таким чином, щоб виконати норму Закону замовнику потрібно створювати власне повідомлення про намір укласти договір з урахуванням вимог ч.6 ст. 40 ЗУ “Про публічні закупівлі”. Але тоді в закупівлі таких повідомлень буде два: завантажене замовником і автоматично сформоване електронною системою. 

Також існує технічна можливість завантажити такі документи при публікації закупівлі або при підтвердженні постачальника переможцем. Якщо ви оберете перший варіант, то на веб-порталі Prozorro ці файли відображатимуться в розділі “Тендерна документація”:

 

Якщо оберете другий – документи будуть відображені в розділі “Повідомлення про намір укласти договір”.

 

Жоден з перелічених варіантів не дозволяє чітко виконати вимогу закону щодо оприлюднення таких документів. На сьогоднішній день немає офіційних рекомендацій чи загальної практики щодо формування власного повідомлення про намір укласти договір чи завантаження окремих файлів у закупівлю. Тому ви маєте прийняти власне рішення, беручи до уваги інформацію з даного матеріалу. 

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (1)

Календар заходів

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5