Квітень 2021. Новинки для постачальників

Оскарження скасування закупівлі

Одна з ключових змін нової реакції Закону — можливість оскаржити рішення замовника про скасування закупівлі. Це можна зробити для усіх закупівель, оголошених після 19 квітня. Подання та розгляд скарги будуть відбуватись так само, як оскарження інших рішень замовника.

Швидке оскарження дискваліфікації

Якщо замовник після аукціону — тобто на етапі кваліфікації — відхилив вашу пропозицію і ви не згодні з його рішенням, ви можете оскаржити це рішення одразу. На подання скарги у вас є 10 днів. Нагадаємо, що раніше у таких випадках доводилось чекати, пока замовник прийме рішення про визначення переможцем іншого учасника. Тепер чекати нічого не потрібно.

Швидке оскарження дискваліфікації_zakupki.prom.ua

Гнучкі тарифи за поданная скарги до Антимонопольного комітету

Уряд впровадив нові тарифи на подання скарг до АМКУ, які залежать від очікуваної вартості закупівлі. Тобто якщо ви подаєте скаргу щодо закупівлі на 220 тисяч грн, її вартість буде дешевшою, ніж щодо закупівлі на 1,5 млн грн.

І гарна новина: якщо вашу скаргу задовольнить АМКУ, то вам повернуться кошти, сплачені за її подання. Ось текст Постанови Кабміну №292, що це затвердила.

Сплата за подання скарги одразу на майданчику

Подати скаргу до АМКУ стає простіше, адже платіжне доручення на оплату формується прямо на майданчику. Це значить, що більше не треба вишукувати правильні платіжні реквізити на сайті АМКУ. Замість цього отриманий рахунок можна сплатити онлайн одразу у вашому особистому кабінеті або роздрукувати і сплатити іншим зручним способом.

Важлива деталь: тепер, поки ви не сплатили за створену скаргу, вона є чернеткою. А коли кошти будуть зараховані — скарга автоматично стане активною та потрапить на розгляд до Антимонопольного комітету. До речі, відкликати скаргу, що розглядається АМКУ, неможливо.

Розрізняємо закупівлі, що працюють за старою та новою редакцією Закону

Нові правила Prozorro розповсюджуються лише на закупівлі, оголошені з 19 квітня, а от старі закупівлі проводяться за попередньою редакцією закону. Тому ми додали спеціальні позначки на кожну закупівлю, щоб ви одразу могли їх розрізняти.

Розрізняємо закупівлі, що працюють за старою та новою редакцією Закону_1_zakupki.prom.ua

Розрізняємо закупівлі, що працюють за старою та новою редакцією Закону_2_zakupki.prom.ua

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (0)

Календар заходів

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5