Система Prozorro стала ще більш стійкою до кібератак: результати першого місяця програми Bug Bounty

Bug Bounty

Джерело – https://u.to/O5H9GA

 

Наприкінці травня торговельний майданчик Zakupki.Prom.ua приєднався до ініціативи Prozorro Bug Bounty. Це програма пошуку вразливостей в системі електронних закупівель.

Пройшов місяць, і вже є перші результати. У червні шість баг хантерів знайшли 53 вразливості, які були усунені. Найбільшу кількість вразливостей знайшли на рівнях P3 і P4 (помірної та низької критичності).

“Щороку кількість кібератак на державні IT-системи зростає. Ми не можемо стояти осторонь цієї проблеми, і тому вирішили на постійній основі залучати баг хантерів. Ми вдячні за їхній час та зусилля. Лише за перший місяць їхньої роботи система Prozorro та електронні майданчики стали ще більш стійкими до кібератак”, – зазначив генеральний директор ДП “ПРОЗОРРО” Василь Задворний (джерело – prozorro.gov.ua)

Найбільше вразливостей знайшов баг хантер Jarvis, за що й отримав квадрокоптер DJI Mavic Air 2 Fly More Combo. Інші учасники Bug Bounty теж отримають заохочувальні призи.

Бажаєте взяти участь у програмі Bug Bounty та власноруч протестувати систему публічних закупівель на стійкість до кібератак? Тоді переходьте за цим посиланням та ознайомтеся з деталями участі.


Бажаєте працювати із закупівлями надійно та безпечно?

Приєднуйтеся до нашого майданчика прямо зараз

(якщо ви ще не зареєстровані на Zakupki.Prom.ua)

[primary-button link=”http://zakupki.prom.ua/registration/supplier?utm_source=education.zakupki.prom.ua&utm_medium=post&utm_content=Sistema-Prozorro-stala-she-bilsh-stijkoyu-do-kiberatak” text=”Приєднатися” btn-position=”_center” /]

 

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (0)

Календар заходів

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6