Як компанії-нерезиденту взяти участь у тендері?

Все бiльше компаній-нерезидентів приймають участь в публічних закупівлях Prozorro. Український ринок охоче приймає пропозиції від іноземних держав.

Найбільше компанії-нерезиденти брали участь у торгах на закупівлю послуг у сфері нафтогазової промисловості, будівельних робіт та поточного ремонту, промислової техніки, лабораторного та високоточного обладнання. 

Чи можуть компанії-нерезиденти брати участь у публічних закупівлях у системі Prozorro?

Так. ЗУ “Про публічні закупівлі” передбачено, що постачальники (резиденти та нерезиденти) всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель/спрощених закупівлях на рівних умовах.

Чи потрібна реєстрація на майданчику?

Як і всім учасникам, які хочуть брати участь у публічних закупівлях, компанії-нерезиденту потрібно зареєструватися на майданчику, акредитованому у системі Prozorro та поповнити баланс. 

Щоб це зробити, потрібно перейти на майданчик Zakupki.Prom, натиснути кнопку “Зареєструватися” та заповнити форму нижче. 

Заповнити поля: 

Тож необхідно вказати: 

  • Ім’я та прізвище користувача. Можна вказати, як самого нерезидента (менеджера, директора), так і дані представника нерезидента.
  • Телефон контактної особи 
  • Електронну адресу. Для того, щоб отримувати повідомлення, які стосуються всіх етапів закупівлі. Також електронна адреса буде використовуватися, як логін для входу в особистий кабінет постачальника
  • Пароль. Для входу в особистий кабінет

Після цього натисніть кнопку “Зареєструватися”. 

Далі постачальник отримує лист-підтвердження реєстрації. 

Як компанія-нерезидент може поповнити баланс кабінету?

Після реєстрації, з контактною особою компанії-нерезидента, зв’яжеться менеджер майданчика для підписання договору. Договір підписується двомовний (укр / англ, укр / рос). 

На основі вказаних в договорі реквізитів, формується рахунок в євро або доларах США. Компанія сплачує необхідну суму зручній для себе валюті (дол. або євро).

Проте зробити це потрібно обов’язково з розрахункового рахунку компанії учасника-нерезидента.

Після отримання оплати у валюті, кошти конвертуються в гривні в особистий кабінет учасника по курсу НБУ на момент їх отримання. І після цього компанія може брати участь у закупівлях. 

Алла Кудря, фахівець із супроводу та розвитку клієнтів

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі закриті для цієї сторінки.