Як опублікувати перелік об’єктів малої приватизації

Для  публікації реєстру з переліком об’єктів, що підлягають приватизації, орган приватизації укладає договір із обраним оператором електронного майданчику (згідно з п.20 Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації.)

Крім того, необхідно бути авторизованим на обраному електронному майданчику.
Для цього ви маєте бути зареєстровані і увійти до кабінету на майданчику, використовуючи для входу пошту і пароль, за яким ви зареєстровані. Як зареэструватися на мадачнику, ви можете дізнатися за цим посиланням.

Крок 1

Щоб додати новий об’єкт до реєстру, вам потрібно зайти до розділу Приватизація та натиснути на кнопку Створити об’єкт.

Крок 2

Згідно Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, інформація, яка підлягає внесенню до електронної торгової системи під час публікації, повинна включати обов’язкові відомості, що зазначені в пункті 21 цього Порядку.

Для публікації об’єкта ви маєте внести всю необхідну інформацію на його сторінку:

 • Назву об’єкта;
 • у полі “Опис об’єкту” вносимо інформацію про загальний стан об’єкта, додаткові відомості про нього, що можуть зацікавити потенційного покупця.

Далі у вас є можливість додати необхідну документацію до об’єкту.

Під час завантаження документації виберіть відповідні типи файлів, додатково можна вказати опис файлу.

Крок 3

Далі потрібно внести наступну інформацію:

для державної власності:

-назву, дату і номер рішення Фонду державного майна про затвердження переліку об’єктів малої приватизації державної власності, що підлягають приватизації, або про включення нового об’єкта (об’єктів) до  переліку, прийнятого відповідно до частини третьої статті 11 ЗУ “Про приватизацію державного та комунального майна” (пункт 21 абзац 2 Порядку);

для комунальної власності:

-назву, дату і номер рішення місцевої ради щодо включення нового об’єкта до переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації, прийнятого відповідно до частини четвертої статті 11 Закону (пункт 21 абзац 2 Порядку).

Крок 4

В наступному блоці заповнюємо інформацію:

щодо об’єктів нерухомого майна — адресу, площу об’єкта і повне найменування балансоутримувача об’єкта нерухомого майна, інформацію про балансову вартість або її відсутність, а також інформацію про державну реєстрацію права власності на об’єкт нерухомого майна (реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна та дата реєстрації) або стан здійснення такої реєстрації (пункт 2 абзац 3 Порядку);

щодо акцій, часток господарських товариств, інших господарських організацій і підприємств — повне найменування господарського товариства, організації, підприємства, розмір пакета акцій або часток, що підлягає приватизації, його номінальну вартість (пункт 21 абзац 4 Порядку);

щодо єдиних майнових комплексів державних і комунальних підприємств, їх структурних підрозділів — найменування підприємства і інформацію про приватизацію підприємства (структурного підрозділу) як єдиного майнового комплексу, балансову вартість (вартість активів) або її відсутність, а також інформацію про державну реєстрацію права власності на єдиний майновий комплекс підприємства (реєстраційний номер об’єкта та дата реєстрації) або стан здійснення такої реєстрації (пункт 21 абзац 5 Порядку);

Ви можете додавати, видаляти попередньо створені позиції.

Далі ви маєте вказати інформацію про балансоутримувача.

Крок 6

В наступному блоці додаємо контактні дані відповідальної за об’єкт приватизації особи Ви можете додавати декілька контактів, натиснувши Додати контакт.

Крок 7

Заповнивши всі поля, збережіть об’єкт як чернетку, щоб у разі необхідності потім повернутися до неї, відредагувати та опублікувати

Для цього натисніть Зберегти чернетку.

Зверніть увагу! Ви можете редагувати об’єкт в реєстрі також після публікації протягом 24 годин з моменту публікації об’єкту в електронній системі. Проте для редагування необхідне прийняте рішення органу приватизації щодо виправлення технічних помилок (описок) в описі об’єкту опублікованому в електронній торговій системі.

Тому перш ніж публікувати об’єкт у реєстрі, радимо перевірити збережену чернетку на правильність та правдивість викладеної інформації. Редагувати чернетку ви можете безкінечну кількість разів.

Крок 7

Публікація об’єкту в реєстрі

Щоб розмістити об’єкт з чернетки, зайдіть в збережену чернетку та натисніть Редагувати об’єкт.

А далі Опублікувати об’єкт в реєстрі

Під час публікації в електронній торговій системі переліку об’єктів, що підлягають приватизації, та/або внесення змін до нього кожному об’єкту приватизації електронна торгова система присвоює унікальний код, з використанням якого здійснюються всі дії щодо такого об’єкта в електронній торговій системі.

 

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (2)

 • 2valya5@ukr.net
  19 Серпня 2021, 14:46

  В рішенні про затвердження Переліку об’єктів що підлягають приватизації допущено технічну помилку в моделі авто прописано 699-В, а потрібно 699-Р в електронну торгову систему внесено вірно, чи є потреба вносити зміни до рішення сесії?

  Відповісти
  • b.dontsov
   26 Серпня 2021, 09:37

   Доброго дня. Інформація в ЕТС та документації повинна співпадати, тому якщо вона різнится потрібно вносити зміни і до рішення сесії.

   Відповісти

Календар заходів

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1