Як отримати довідку про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи

Довідку про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи можна запитати та отримати у електронному чи паперовому вигляді.
Порядок видачі таких довідок регулюється наказом Міністерства фінансів “Про затвердження Порядку надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи”.
Запитати довідку можна через Електронний кабінет платникаЩоб надіслати заяву та отримати довідку в електронному вигляді, вам знадобиться КЕП будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів. 

Як увійти до електронного кабінету платника?

На сторінці входу вам треба вибрати тип ключа та АЦСК, прикріпити сам ключ, ввести пароль захисту та натиснути кнопку “зчитати”. Якщо всі дані вірні, на екрані з’явиться повідомлення “Ключ успішно завантажено” та інформація про власника. Після зчитування ключа кнопка “Увійти” стане активною і ви зможете її натиснути.

Як сформувати заяву про надання довідки про вiдсутнiсть заборгованостi?

У лівому меню знайдіть розділ “Заяви, запити для отримання інформації”, увійдіть до нього та знайдіть форму “ЗАЯВА про надання довiдки про вiдсутнiсть заборгованостi з платежiв, контроль за справлянням яких покладено на контролюючi органи”. 

На сторінці форми натисніть кнопку “Створити”

На сторінці оформлення заяви додайте інформацію.

 • У пункті 3 вкажіть: “Закону України від 25.12.2015 922-VIII “Про публічні закупівлі”
 • У пункті 4 вкажіть дані замовника
 • У пункті 5 оберіть, у якому вигляді бажаєте отримати довідку

Коли ви додасте усі дані, натисніть кнопку “Скачати”.

 
 
Зверніть увагу, у електронному вигляді довідка буде також підписана КЕП посадових осіб ДФС, а щоб отримати паперову, доведеться прийти до органу Державної фіскальної служби чи до податкової інспекції за основним місцем обліку платника податків.
Згідно з роз’ясненнями Міністерства економічного розвитку і торгівлі, використовуючи КЕП, користувач може надіслати заяву та отримати Довідку в електронному вигляді, яка буде підписана КЕП посадових осіб відповідного контролюючого органу.

Як відправити заяву до ДФС?

На новій сторінці відобразяться ваші збережені заяви та запити. Виберіть потрібну вам та підпишіть заяву електронним підписом – так само, як і під час входу у кабінет платника. Якщо усі дані введено правильно, заява про довідку набуде статусу “Підписано”.


Після підписання заяви натисніть кнопку “Відправити”. Відправлена заява буде зберігатись у розділі “Вхідні/вихідні документи”.

Термін виготовлення та дії довідки. Як перевірити видану довідку?

Довідка виготовляється до 5 робочих днів та дійсна 10 календарних днів. Якщо ви замовили довідку у електронному вигляді, то отримаєте її у вигляді PDF-файлу у розділі “Вхідні документи”. 
Електронну довідку ви отримаєте у форматі PDF-файлу, у якому буде зазначено дату видачі, номер довідки та ЄДРПОУ підприємства, яке отримало цю довідку.
 

Видану довідку замовник або зацікавлені органи зможуть переглянути у відкритій частині Електронного кабінету платника, вхід до якої здійснюється без ідентифікації користувача – за посиланням.

Далі треба ввести дані з PDF-файлу довідки – ЄДРПОУ чи РНОКПП (Реєстраційний номер облікової картки платника податків) отримувача довідки, номер довідки та дату видачі – і натиснути кнопку “Пошук”.
Система знайде відповідну довідку та запропонує три варіанти дій:
1) перевірити підписи;
2) скачати підписаний файл (у форматі .p7s);
3) скачати PDF-файл.

Натиснувши на кнопку “Перевірити”, користувач побачить, хто саме з представників ДФС підписував довідку.

При натисканні на кнопку “Скачати” з малюнком ключа система запропонує завантажити підписаний файл довідки у форматі.p7s на комп’ютер.
Саме розширення .p7s у файлі вказує на наявність підпису у документі.
А кнопка “Скачати” з малюнком документу означає завантаження файлу довідки у форматі PDF.
Рекомендуємо після отримування довідки одразу завантажувати з Кабінету платника та докладати до документів пропозиції два файли – у форматі PDF та із підписом у форматі .p7s.
Додатково:
Підписаний документ можна також перевірити у Центральному засвідчувальному органі. Для цього треба перейти за посиланням та обрати підписаний файл (з розширенням .p7s) для перевірки.
Ось і все. Бажаємо успішної участі у тендерах!

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (10)

 • Кваліфікація у публічних закупівлях: як підтвердити відсутність підстав для відхилення пропозиції - Zakupki.education
  26 Грудня 2017, 12:29

  […] Детальна інструкція щодо реєстрації та формування заяви у  Електронному кабінеті платника знаходиться ЗА ПОСИЛАННЯМ. […]

  Відповісти
 • Віталій
  04 Березня 2019, 17:10

  Підкажіть, будь ласка, де дізнатися номер довідки та дату видачі для того, щоб її переглянути в особистому кабінеті. він десь зазначається при подачі заявки? Дякую!

  Відповісти
 • Оксана
  05 Травня 2019, 23:41

  Я отримаю PDF-файл на електронну адресу або ж його можна буде переглянути десь в електронному кабінеті?

  Відповісти
 • Марія
  10 Травня 2019, 14:14

  Підкажіть, будь ласка,де дізнатися я подала заяву ро відсутність заборгованості 26.04.2019р.перша квітанця пришла ,другу нема

  Відповісти
 • Евгений
  13 Травня 2019, 18:13

  Нет какого в меню. И вид кабинета не такой. Инструкция устарела или функционал пропал.

  Відповісти
 • инна
  03 Вересня 2019, 15:40

  В п.4 написали : до тендерного комітету -заказчика устраивает такая формулировка ,справку не выдали ,ссылаясь на отсутствие наименования конкрктного заказчика в этой строке ,на изготовление справки еще дополнительно 6 дней??

  Відповісти
 • Максим
  03 Жовтня 2019, 09:42

  Виправте, будь-ласка по тексту назву Закону україни про публічні закупівлі. Вірна назва закону – Закону України від 25.12.2015 №922-VIII “Про публічні закупівлі”. А не так як у вас вказано…..

  Відповісти
 • Ольга
  18 Серпня 2021, 10:42

  А якщо функція Підписати не активна, при цьому немає ніяких повідомлени про помилки? Що робити? Можливо помилка у форматі телефону, але там не вказано у якому форматі його вводити, чи +380, чи 80 чи як?

  Відповісти
  • b.dontsov
   26 Серпня 2021, 09:37

   Доброго дня!
   Часто відсутність відгуку функціоналу сайтів може виникати через обмеження на пристрої користувача. Такими можуть бути переповнений кеш браузера або стороннє програмне забезпечення, таке як файрволи, антивіруси та розширення браузера (часто ті що блокують рекламу на сайтах). Спробуйте очистити кеш у вашому браузері, а при наявності подібного програмного забезпечення – вимкнути його та повторити дію. 2. Така інструкція вже є https://prozakupki.prom.ua/yak-dodati-informatsiyu-u-blok-z-dokumentami-vidpovidnosti-kriteriyam/ 3. Якщо замовник вимагає накладення підпису на кожен файл окремо – ми рекомендуємо це робити. Якщо розмір файлів перевищує об”єм допустимий існуючим функціоналом, то ви можете скористатись, як можливий варіант: https://czo.gov.ua/sign

   Відповісти

Календар заходів

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1