Як отримати необхідні довідки переможця

У відкритих торгах, оголошених відповідно до вимог Постанови від 12.10.2022 №1178 у Переможця є чотири календарні дні для завантаження в електронну систему закупівель так званих “довідок переможця по ст.17”. Вихідні дні теж входять в обчислення термінів, оскільки дні саме календарні, а не робочі.

Наприклад, якщо вас визначили переможцем у четвер 26-го січня, то ваш період для надання цих документів: 27 (пт) – 28 (сб) – 29 (нд) – 30 (пн). Тобто, останній день –  30-е січня. 

Отримання Витягу з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості»  (Витяг про несудимість)

Отримати витягу МВС про відсутність судимості можна на сайті. Детальна інструкція зі скриншотами доступна за посиланням. 

На що варто звернути увагу?

  • По-перше, з’ясуйте які вимоги до дати видачі цього Витягу встановлено у конкретному тендері. Можливо у вас є довідка з інших торгів, де ви нещодавно приймали участь, і вона відповідає вимогам поточного тендеру.
  • По-друге, враховуйте, що незважаючи на те, що здебільшого Витяг формується одразу після створення запиту на його отримання, на практиці почастішали випадки, коли витяг формується декілька днів і більше.

Формально, у пункті 17 розділу 4  Порядку передбачено, що у виняткових випадках, коли підготовка Витягу потребує додаткової перевірки інформації, відповіді на вимоги надаються у строк до 30 календарних днів.

👉 Тому радимо, по можливості оформлювати запит на отримання витягу ще на етапі подачі пропозиції у закупівлю. Це збільшить шанси на те, що за умови обрання вас переможцем торгів, у вас вже буде готова дана довідка.

Отримання довідки з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення

Отримати довідки на фізичну та юридичну особу можна на сайті. 

На що звернути увагу? Цю довідку можна отримати окремо на юридичну особу і окремо на фізичну авторизувавшись у кожен розділ за допомогою відповідних електронних ключів.

Детальна інструкція зі скриншотами доступна за посиланням

Отримання відомостей з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство

Наразі це один з найскладніших етапів для переможця.

З 21.06.2022 у зв′язку з відсутністю доступу до онлайн-сервісу з надання інформаційних довідок з цього реєстру, відомості з Єдиного реєстру підприємств можна отримати у формі інформаційного листа.

Запит про надання відомостей надсилається до відповідного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України за місцезнаходженням суб’єкта, щодо якого запитується інформація.

У запиті про надання відомостей з Єдиного реєстру підприємств у формі інформаційного листа (далі – Запит) вказуються такі обов′язкові параметри:

  • найменування і код боржника за ЄДРПОУ (для юридичних осіб);
  • дата і номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про проведення державної реєстрації (для фізичних  осіб-підприємців);
  • найменування і код запитувача за ЄДРПОУ (для юридичних осіб) або прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) (для фізичних осіб), повна адреса місцезнаходження, місця проживання (перебування) запитувача.

У разі, коли адреса державної реєстрації запитувача – фізичної особи-підприємця не збігається з фактичним місцем проживання (перебування), така особа може вказати про це в Запиті з наданням підтвердження фактичного  проживання (перебування) на відповідній території.

Підтвердженням місця проживання (перебування) запитувача може бути, у тому числі, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

👉 Зверніть увагу! Запит повинен містити особистий підпис запитувача (власноруч у разі направлення письмового Запиту або із застосуванням електронного підпису при поданні  електронного Запиту).

Адреси і контакти міжрегіональних управлінь Мін’юсту для направлення запитів про надання відомостей доступні тут.

На практиці, період очікування цього листа інколи перевищує період, який є у переможця для надання довідок. Тому краще замовляти його завчасно.

Отримання Витягу з ЄДР (Мін’юст)

Не забувайте, що віднедавна запрацював безкоштовний пошук відомостей з ЄДР.

Єдина новація, порівняно з роботою цього сервісу з довоєнним періодом-тепер для здійснення пошуку необхідно пройти авторизацію за допомогою електронного підпису, що для учасників публічних закупівель аж ніяк не є перепоною.

Тому замовники можуть тепер самостійно перевіряти інформацію з даного реєстру.

Якщо ж ви таки бажаєте отримати документ, то для ФОПів з кінця 2022 року стало доступна опція отримання електронного Витягу з ЄДР через портал ДІЯ.

Функція доступна саме через портал Дія, а не через мобільний додаток.

Вартість послуги 100 грн, доступна оплата банківською карткою, час формування Витягу-декілька хвилин

Також, Витяг як і раніше можна отримати звернувшись в ЦНАП, до держ.реєстратора чи до приватного нотаріуса.

Ось і все. Бажаємо успішної участі у закупівлях на майданчику Zakupki.Prom!

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (0)

Календар заходів

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5