Як отримати страхову гарантію

У деяких закупівлях державний замовник може зазначати вимогу щодо наявності забезпечення тендерної пропозиції, зокрема страхової гарантії. 

Варто уважно віднестись до цієї вимоги. Адже відсутність забезпечення тендерної пропозиції може бути причиною для дискваліфікації. 

Страхова гарантія забезпечує замовнику захист від фінансових втрат на певні випадки. Наприклад, якщо переможець закупівлі не підписав договір (повний перелік випадків міститься в ст. 24 Закону України “Про публічні закупівлі”).   

Страхова гарантія зазвичай використовується як альтернатива банківській гарантії. Для вас, як учасника закупівлі, страхова гарантія має дві переваги. 

  • це дешевше. Страховий платіж при укладенні договору тендерного страхування, як правило, менше, ніж комісія банка при оформленні банківської гарантії. 
  • не потрібна застава. Якщо потрібно оформити тендерне забезпечення на велику суму, то банк може запросити заставу. Наприклад, майно компанії чи внесення на депозит значної грошової суми. Для бізнесу це означає заморозити частку оборотних активів. 

Якщо вам необхідно оформити страхову гарантію, просто відправте заявку. 

Після цього протягом 15 хвилин вам зателефонує менеджер страхової компанії “Престиж”, який має значний досвід на ринку страхових послуг в Україні. Він відповість на всі запитання та допоможе оформити страхову гарантію. 

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (0)

Календар заходів

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1