Як оцінити конкуренцію в публічних закупівлях будь-якої галузі

Рівень конкуренції свідчить про те, на скільки ринок попиту покритий пропозиціями постачальників та дає змогу оцінити, чи варто вкладати гроші та час в роботу на певному сегменті ринку.


Матеріал публікується у партнерстві з платформою громадського контролю держзакупівель DOZORRO


За допомогою публічного модуля аналітики BI ProZorro ви зможете провести аналіз усіх конкурентних процедур системи ProZorro, в яких був підписаний договір.

Для цього заходьте у розділ «Етап закупівель» > «Конкуренція в успішно завершених закупівлях».

konkurentsija-v-zakupivlyah_Bi_prozorro_zakupki-prom-ua-1

На сторінці, що відкриється, відфільтруйте закупівлі за роком. Краще вибирати поточний рік, адже в минулих роках кількість учасників загалом була менша. Виберіть рік через сторінку з розширеними відборами, в пошуку знайдіть поле «Рік» і оберіть 2018. Не забувайте відмітити «Показать поля».

Далі поверніться на сторінку «Конкуренція в успішно завершених закупівлях», оберіть необхідний CPV за 4 знаком. Ви побачите графік, який відображає, скільки по предмету закупівлі було успішно проведено процедур, та яка там була середньою конкуренція. Верхня частина даного листа відображає різні показники, кожен з яких порівнюється з загальними показниками по системі в цілому.

Графік «Конкуренція в діапазонах сум» показує розподіл за сумами договорів в процедурах та їх кількості. Розмір кульки вказує на рівень конкуренції в тендерах. Додатково над кожною кулькою розташований діапазон очікуваної вартості по одній процедурі. Тобто даний графік допоможе вам зрозуміти, яка кількість процедур та з яким рівнем конкуренції відбулися в діапазоні очікуваної вартості.

Графік «Розподіл кількості тендерів за кількістю учасників» показує, скільки процедур відбулося і скільки учасників прийшло на ці процедури.

Графік «Рейтинг організаторів» дозволяє побачити ТОП замовників, які закуповують ваш товар.

Переглянути ваших конкурентів можна на графіку «Постачальники, що подали пропозицію».

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (0)

Календар заходів

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5