Як подати пропозицію у закупівлю енергосервісу

Маючи доступ до онлайн-сервісу Zakupki.Prom.ua, користувачі можуть подавати тендерні пропозиції у закупівлях енергосервісу. 
Енергосервіс – це комплекс технічних та організаційних заходів, який дозволяє скоротити споживання та витрати на паливно-енергетичні ресурси чи житлово-комунальних послугЗдійснення енергосервісу регулюється Законом України “Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації”.
Щоб знайти на порталі опубліковані тендери на енергосервісні послуги, скористайтесь пошуком. Це можна зробити як зі свого кабінету на Zakupki.Prom.ua, так і з головної сторінки порталу без авторизації.

Крок 1: відфільтруйте закупівлі

Натисніть кнопку “ще фільтри” у формі пошуку, та у полі “тип процедури” поставте прапорець навпроти назви “публічні закупівлі енергосервісу”. Підтвердьте застосування фільтру та запустіть пошук.

Крок 2: виберіть цікавий тендер

Виберіть зі списку цікавий для вас тендер та натисніть кнопку “подати пропозицію”.

Крок 3: вкажіть параметри своєї пропозиції

Напишіть термін дії договору у відповідному полі, позначивши окремо кількість повних років та кількість днів, якщо перший та/або останній рік договору буде неповним.

Далі вкажіть фіксований платіж, який ви плануєте отримувати від Замовника у якості оплати. Фіксований платіж розраховується у відсотках від суми, яку замовник завдяки енергосервісу економить на витратах на паливно-енергетичні ресурси чи житлово-комунальні послуги.

У блоці “Щорічне скорочення витрат замовника” треба ввести розраховану вами суму скорочення по кожному з періодів окремо. Кількість полів у блоці відповідає вибраному вами терміну дії договору. Окрім того, використовуючи вказаний вами відсоток фіксованого платежу, система вирахує грошовий еквівалент щорічних відрахувань, які ви будете отримувати як виконавець договору.

Крок 4: докладіть документи до пропозиції

Щоб прикласти до пропозиції затребувані замовником документи, завантажте їх зі свого комп’ютера, сховища Google Drive чи виберіть із завантажених на майданчик раніше. Ви можете докласти документи українською, російською чи англійською мовами. 
Уважно оберіть тип для кожного файла: цінова пропозиція та кошторис оприлюдняться лише після аукціону, інші типи файлів замовник та ваші конкуренти побачать ще на етапі прекваліфікації.

Якщо ви докладаєте конфіденційні файли, поставте відповідний прапорець та опишіть причину конфіденційності. Конфіденційні документи відкриваються виключно замовнику. Іншим учасникам вони недоступні протягом всієї процедури та після її завершення.

Також у вас є можливість:

Крок 5: підтвердіть відповідності критеріям встановленим Законом або Замовником

Більше детально, як це зробити, читайте в інструкції за посиланням.
Якщо для виконання робіт ви плануєте долучати субпідрядників, вкажіть їх у відповідному полі.

Крок 6: підтвердіть свою пропозицію

Після того, як ви додали всю потрібну інформацію, натисніть кнопку “Зробити пропозицію”. Так ви повернетеся до сторінки закупівлі, але зі статусом “Беру участь”.

Прокрутіть сторінку вниз: ваша пропозиція відобразиться під контактними даними замовника. Окрім вказаної вами інформації, ви побачите 2 нових показники. Перший – показник ціни енергосервісного договору (ЦЕД). ЦЕД – це та сума, на яку буде укладатися договір.

Ціна договору дорівнює сумі скорочення витрат замовника на оплату паливно-енергетичних ресурсів чи житлово-комунальних послуг порівняно з витратами, що були б здійснені за відсутності енергосервісу, з урахуванням фіксованого платежа виконавцю енергосервісу.

Якщо енергосервісним договором передбачено скорочення рівня споживання паливно-енергетичних ресурсів чи житлово-комунальних послуг, енергосервісний договір укладається за ціною, що дорівнює добутку обсягу скорочення споживання цих ресурсів або послуг, і відповідних цін (тарифів), що діяли на дату оголошення про закупівлю енергосервісу, з урахуванням фіксованого платежа виконавцю енергосервісу.
Другий – показник ефективності енергосервісного договору (ПЕД), який є основним критерієм оцінки пропозиції.

Показник ефективності енергосервісного договору – сумарне значення дисконтованих різниць між щорічними скороченнями витрат замовника та щорічними платежами виконавцю енергосервісу, період якого – 20 років з дати оголошення про закупівлю енергосервісу. Дисконтування здійснюється на розмір облікової ставки НБУ, що діє на дату оголошення про закупівлю.
ЦЕД та ПЕД система вираховує самостійно відповідно до вказаних вами даних та формул, визначених Законом України “Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації”.

Зверніть увагу, що після 12.04.2021 необхідно обов’язково підписувати електронним підписом усю пропозицію в цілому. Це стосується усіх конкурентних закупівель, крім допорогових. Більш детально читайте за посиланням.

Також поки триває етап прийому пропозицій у закупівлі, ви можете змінити пропозицію чи відкликати її.

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (0)

Календар заходів

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1