Як пройти тестування Уповноваженої особи

Щоб пройти тестування Уповноважених осіб необхідно на веб-порталі Уповноваженого органу перейти в однойменний розділ “Тестування уповноважених осіб”.

Перед початком тестування, відповідно до “Порядку організації тестування уповноважених осіб”, Уповноважена особа має накласти кваліфікований електронний підпис, щоб система могла вас ідентифікувати. 

Внесіть всю інформацію щодо вашого електронного підпису, натисніть кнопку “Зчитати”, перевірте чи правильно відобразилися ваші дані та натисніть кнопку “Далі”.

Після успішного зчитування підпису, ви потрапляєте до персонального кабінету, де ви коротко можете ознайомитись з умовами успішної здачі іспиту та одразу розпочати тестування.

Нижче у блоці “Історія проходження”, ви зможете бачити результати всіх ваших спроб проходження тесту.

Далі відображатиметься перелік найпоширеніших запитань, все для того, щоб зекономити вам час на пошук потрібної інформації. Відповідь на них ви зможете отримати просто натиснувши на потрібне запитання.

А зараз, давайте перейдемо до самого тестування. Щоб його розпочати, натисніть на кнопку “Розпочати тестування”. 

Далі вам необхідно ознайомитись з порядком організації тестування уповноважених осіб, дати згоду на обробку персональних даних та натиснути кнопку “Прийняти та перейти до тестування”.

Під час проходження тесту, екран умовно можна буде розділити на дві частини. Ліворуч, перед вами відображатимуться питання й вам необхідно вибрати правильну відповідь серед запропонованих варіантів. Щоб рухатись далі, потрібно натиснути на кнопку “Наступне запитання”. 

Праворуч ви зможете бачити таймер, який буде демонструвати кількість часу, яка залишились у вас на проходження тесту. Нижче, буде знаходитись перелік питань.

У вас є змога відповідати на них послідовно, або в довільному порядку. Тобто, якщо ви не знаєте відповідь на певне питання, ви можете його пропустити та повернутись до нього згодом, наприклад в кінці тесту.

Візуально, коли замовник надасть відповідь на питання, система це зафіксує та відображатиме його перекресленим. 

Також у вас буде змога в будь-який момент завершити складання іспиту, для цього потрібно натиснути на кнопку “Завершити тестування”.

Якщо у вас залишилися питання без відповідей, система вас поінформує про це. І ви зможете або повернутись до проходження тесту, або, якщо ви впевнені, що відповіли правильно на 30 питань, завершити тест. Вам необхідно накласти електронний підпис і система покаже ваш результат.

Якщо, під час здачі тесту, ви випадково повернулись на головну сторінку кабінету, не переймайтесь, ви зможете одразу продовжити складання іспиту. Але акцентуємо вашу увагу, що час тестування не зупиняється, тому не баріться. Для цього необхідно натиснути на кнопку “Продовжити проходження”.

Якщо тест ви не склали, то перед вами з’явиться інформація про ваш результат, дату наступної спроби та перелік запитань з відповідними кольорами, червоний – неправильна відповідь, зелений – правильна.

В такому випадку, вам необхідно почекати дати наступної спроби. Та знову пройти тест. Після того, як ви відповісте на останнє запитання, система вас про це проінформує. І вам потрібно буде натиснути на кнопку “Завершити тестування”.

І все що вам залишиться зробити це натиснути кнопку “Так, завершити” і  накласти електронний підпис. 

Після цього, якщо ви успішно склали іспит, перед вами з’явиться інформація про це та інструкція з вашими подальшими діями.

Нижче ви зможете вказати вашу електронну адресу для отримання сповіщень з приводу вашого тестування та змін до законодавства. А також ваші результати, з переліком запитань з відповідними кольорами, червоний – неправильна відповідь, зелений – правильна.

Результати ваших спроб будуть зберігатись в блоці “Історія проходження”, де також у вас буде змога переглянути ваші відповіді.

Щоб вийти з вашого тестового кабінету, необхідно натиснути на кнопку “Вийти”, яка знаходиться в правому верхньому кутку вашого кабінету та застосувати електронний підпис.

Ось і все! Бажаємо успішного проходження тестування!

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (2)

 • Олена
  29 Грудня 2021, 11:51

  Добрий день. Я не є уповноваженою особою з публічних закупівель. Готую договори, а потім оприлюднюю на вашому ресурсі допорогові закупівлі без використання електронної системи. Мені потрібно проходити тестування ? Якщо ні, то чи зможу я у 2022 році працювати в своєму кабінеті на вашому майданчику ? Прошу надати мені відповідь. Дякую

  Відповісти
  • e.mysev
   04 Січня 2022, 17:49

   Добрий день. Якщо ви публікуєте тільки допорогові закупівлі та закупівлі без використання електронної системи до 50 тисяч гривень, вам необов’язково проходити тестування. Так, ви зможете без обмежень надалі працювати.

   Відповісти