Комерційні закупівлі: поради експертів. Випуск №10 – Як провести закупівлю сувенірної продукції?

Сувенірна продукція в наш час відіграє важливу роль у просуванні бренду компанії. Корисні подарунки люблять усі, тому сувеніри з логотипом компанії дарують співробітникам та партнерам. Щоб такі подарунки довго служили, необхідно відповідально підійти до вибору підрядника, у якого ви будете їх замовляти. Що ж необхідно врахувати при проведенні закупівлі сувенірної продукції?

Що будемо купувати?

Перше, що необхідно зробити – визначитися зі переліком сувенірних товарів. Це можуть бути канцелярські товари (блокноти, ручки, щоденники), брендований одяг (футболки, кепки, світшоти), посуд (чашки, пляшки для води або термокружки), невеликі гаджети (флешка, повербанк) та брендовані еко-сумки або рюкзаки.

Ретельно прорахуйте та вкажіть кількість, бажано з невеликим запасом, щоб не потрібно було потім робити додаткове замовлення у випадку недостачі.

Вимоги до предмету закупівлі

Максимально детально опишіть вимоги до кожної позиції, також вкажіть тип нанесення на неї логотипу та його розмір.

  • Для щоденників та блокнотів: формат, кількість сторінок, якість паперу, датований чи ні, та вигляд обкладинки.
  • Для ручок: колір корпусу, матеріал виготовлення та вид подачі стержня.
  • Для портативних зарядних пристроїв та флешок: модель, колір та обсяг пам’яті.
  • Для брендованого одягу: бажаний склад тканини, кольори та розміри, а також кількість жіночих та чоловічих одиниць.
  • Для сумок та рюкзаків: кольори, розміри, матеріал виготовлення, кількість кишень за необхідності.
  • Для посуду: матеріал, колір, розмір та обсяг.

Ви можете додати фотографії продукції, яку хотіли б отримати та не забудьте завантажити макет логотипу.

Вимоги до виконання робіт

Для успішного проведення закупівлі обов’язково зазначте вимоги до виконання замовлення потенційним підрядником. Тут можна вказати бажані терміни поставки кожної партії, обов’язкові строки заміни неякісного товару, можливість зберігання товару на складі постачальника тощо.

Не забувайте вказувати бажані термін дії комерційної пропозиції, умови постачання та оплати.

Зразки продукції

Для того, щоб впевнитися у якості продукції та обрати для себе найкращий варіант, необхідно побачити та протестувати зразки товарів. Наприклад, кілька разів помити чашку в посудомийній машині та переконатися, що логотип не змінив свого первинного вигляду.

Зазначте адресу надання зразків та терміни, в які це необхідно зробити. Також у компанії-замовника є можливість обрати процедуру “Двоетапна закупівля” та допустити до аукціону лише тих учасників, зразки яких відповідають всім побажанням.

Вимоги до потенційного постачальника

Підрядник, який буде виготовляти для вас сувенірну продукцію має бути надійним. Крім звітних документів та підтвердження відсутності заборгованостей, ви можете попросити постачальника надати підтвердження досвіду роботи у відповідній сфері та завантажити інформацію про виконання аналогічних контрактів.

Також, за необхідності, постачальник підтверджує наявність локального офісу та складу на території України. Для багатьох компаній-замовників важлива наявність персонального менеджера від підрядника, який буде відповідати за надання послуг. Для того, щоб вам було зручно перевіряти пропозиції постачальників, створіть зручний для вас форму комерційної пропозиції та завантажте її на майданчик.

Рекомендації

Перед проведенням такої закупівлі, ретельно підготуйте тендерну документацію, вкажіть максимум детальної інформації, всі ваші вимоги та побажання. Під час оголошення тендеру, давайте мінімум 5 робочих днів на подачу пропозицій, щоб потенційні постачальники мали час підготуватися. Тому краще оголошувати тендер заздалегідь, щоб було достатньо часу на тестування зразків та прийняття правильного рішення.

 


olena-shevchenkoОлена Шевченко, фахівчиня з розвитку комерційних замовників майданчика Zakupki.Prom

 

 

 

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (0)

Календар заходів

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1