Як швидко створити нову закупівлю

Нерідко виникають ситуації, коли одна закупівля не відбулась і є потреба оголосити її повторно. Або ж є постійні закупівлі, наприклад, комунальних послуг, які проводяться кожного року. Саме для таких випадків на нашому майданчику є спеціальний інструмент.

Він дозволяє автоматично перенести інформацію (назву, кількість, адресу поставки тощо) зі старої закупівлі у нову. Для цього на сторінці створення нової закупівлі потрібно натиснути кнопку “Використати в якості шаблону раніше створену закупівлю”:

Перед вами відкриється перелік всіх ваших опублікованих закупівель у хронологічному порядку. Знайти ту, яку ви хочете використати в якості шаблона, можна по назві або просто переключаючи сторінки:

Відмітьте потрібну закупівлю у списку. Окремо також можна обрати, чи копіювати зі старої закупівлі адресу поставки та інформацію про постачальника (останнє доступно для закупівель без використання електронної системи). Натисніть кнопку “Застосувати”:

Інформація зі старої закупівлі буде одразу перенесена у нову. Вам залишиться заповнити тільки унікальні поля – ідентифікатор плану, дати, інформацію про договір (для закупівель без використання електронної системи). І, звичайно, за потреби ви зможете редагувати поля, які були заповнені автоматично. 

Ось і все. Бажаємо успішних закупівель на майданчику Zakupki.Prom!

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (0)

Календар заходів

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5