Як знайти роботу у сфері закупівель

Сьогодні сфера закупівель стала дуже популярною та приваблює дедалі більше людей. Спеціаліст з державних закупівель входить в десятку популярних професій в Україні.

І це природно, адже якщо компанія хоче забезпечити собі успіх, то їй просто необхідний фахівець, який зміг би правильно вибудувати стратегію із закупівель, знайти найкращого постачальника продукції та провести переговори з компаньйоном на вигідних умовах.

На жаль, отримати запрошення на роботу у сфері закупівель дуже складно. З цієї причини ми склали невелику інструкцію, яка допоможе вам швидше знайти роботу в цій сфері.

Стратегія пошуку роботи 

На порталі Джубл опубліковано понад 1000 актуальних вакансій доступних по запиту “спеціаліст із закупівель”.

Є робота для юриста, економіста, вакансії для людей без досвіду та віддалена робота. Попри велику кількість пропозицій отримати запрошення на роботу у сфері закупівель вкрай складно навіть якщо ви хороший фахівець. Але деякі кроки безперечно збільшать ваші шанси:

 1. Виділіть час у який ви переглядатимете вакансії та розсилатимете резюме, відповідатимете на листи рекрутерів і писатимете напряму потенційним керівникам. Наприклад, встановіть собі правило: ви займаєтеся цим з 9:00 до 15:00. Так, пошук роботи теж робота. Це й раніше було так. Але якщо завдання пошуку роботи ускладнилося, то й зусилля для її вирішення повинні стати більш інтенсивними.
 2. Під’єднайте до пошуку роботи друзів та знайомих. Розкажіть яку роботу ви шукаєте та в чому ваші сильні сторони. Якщо вони працюють у сфері закупівель, попросіть їх направити ваше резюме до відділу роботи з персоналом компаній, в яких вони працюють.
 3. Розширте перелік потенційно можливих форматів роботи. Розгляньте варіанти віддаленої роботи у сфері закупівель (шукайте їх не тільки у своєму місті та регіоні), не цурайтесь разового підробітку. Добре зарекомендувавши себе на разовому проєкті, надалі, коли ситуація нормалізується, можна здобути постійну посаду.

Де шукати роботу?

 1. Сайти з пошуку роботи

  • Які сайти пошуку роботи ви знаєте? Jooble.org? Ця платформа має багато плюсів. Але все-таки ми рекомендуємо вийти за межі та розширити коло вашої присутності в полі роботодавців. Розмістіть резюме на кількох схожих великих сайтах. Регулярно підіймайте резюме у пошуку – зазвичай на великих ресурсах є така опція.
 2. У Telegram-каналах

  • Головний мінус каналів з вакансіями в тому, що на відміну від спеціалізованих сайтів, пропозицій там не так багато. Зате вони всі актуальні та створені дійсно для пошуку співробітників, а не для промацування ринку. Тому реагувати на них варто швидко, бо тут швидше за все буде велика конкуренція.
 3. Соціальні мережі
  • У своєму обліковому записі в соцмережах можна написати пост про пошук роботи: розкажіть, що ви шукаєте роботу у сфері закупок і попросіть друзів зробити репост. 

Хочете швидко знайти хорошу роботу? Візьміть ініціативу у свої руки 

Кар’єрні консультанти рекомендують не чекати, коли компанія відкриє вакансію, а самостійно написати їм листа, прикріпивши до нього резюме. Використовуючи цей спосіб шанс отримати роботу дуже малий, але це не означає, що він нульовий. Можливо компанія збирається розпочати пошуки нового співробітника, і ви на крок випередите своїх конкурентів. Також ви зарекомендуєте себе як рішучого, мотивованого та комунікабельного кандидата. 

Пошук роботи – процес, який вимагає багато часу та енергії, але якщо не обмежуватися парою найпопулярніших способів та не нехтувати особистими знайомствами, можна значно покращити свої шанси.

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (1)

 • Богдан Рудик
  11 Листопада 2022, 17:18

  Дякую, корисно досить

  Відповісти

Календар заходів

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1