Забезпечення тендерної пропозиції та гарантії

Замовник має право вимагати забезпечення тендерної пропозиції. Для цього в оголошенні зазначає розмір забезпечення, а решту інформації надає в тендерній документації.
Відповідно до п. 8 статті 1 розділу І ЗУ «Про публічні закупівлі» забезпечення тендерної пропозиції – це забезпечення виконання зобов’язань учасника перед замовником, що виникли у зв’язку з поданням тендерної пропозиції, у вигляді такого забезпечення, як гарантія.
Розмір забезпечення тендерної пропозиції у грошовому виразі не може перевищувати наступний відсоток від очікуваної вартості: 0,5 % – у  разі проведення торгів на закупівлю робіт і 3,0 % – у разі проведення торгів на закупівлю товарів чи послуг.
Якщо закупівля мультилотова – замовник може вимагати забезпечення по кожному лоту окремо. В такому випадку забезпечення буде розраховуватися з огляду на очікувану вартість кожного лоту окремо.
Тендерним забезпеченням покриваються наступні ризики:
а) відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються чинними;
б) непідписання учасником-переможцем торгів договору про закупівлю;
в) ненадання переможцем процедури торгів забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією;
г) ненадання учасником-переможцем документів, які засвідчують відсутність підстав, що можуть перешкодити підписанню договору у термін не більше 5 (п’яти) календарних днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір.
 

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (0)

Календар заходів

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1