Запитання тижня – Чи можна купити конкретну торгову марку у Prozorro Market?

Запитання тижня – це рубрика, у якій експерти торговельного майданчика Zakupki.Prom розбирають найбільш актуальні запитання, які виникають у держзамовників при роботі із публічними закупівлями.

Чи можна купити конкретну торгову марку у Prozorro Market?

Якщо замовник проводить закупівлю через кошик у Prozorro Market, то він одразу може вибрати необхідний товар конкретної торгової марки та замовити його у постачальника. За постановою № 1178 сума такої закупівлі повинна бути менше 100 тис. грн.

Якщо сума закупівлі від 100 тис. грн, то замовник проводить Запит ціни пропозиції (ЗЦП). ЗЦП оголошується на конкретні характеристики товару, тобто постачальники можуть пропонувати будь-які марки, характеристики яких відповідають вимогам замовника. Додаткові вимоги до предмету закупівлі замовник може зазначити у полі “Умови постачання та інші примітки”.

Якщо закупівлю в інтересах замовника проводить Централізована закупівельна організація, як замовнику правильно опублікувати план?

Якщо замовник хоче передати право на проведення закупівлі Централізованій закупівельній організації (ЦЗО), то він повинен буде опублікувати відповідний план закупівлі. У плані обов’язково потрібно вказати, що закупівлю буде проводити інша юридична особа та зазначити її реквізити. 

Обираємо категорію з випадаючого списку “Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)”. 

Тип процедури обираємо “Закупівля через централізовану закупівельну організацію”. 

Вносимо всі необхідні дані по предмету закупівлі, публікуємо план та підписуємо його електронним ключем. І чекаємо поки ЦЗО проведе закупівлю в інтересах замовника.

Що робити замовнику, якщо він оприлюднив в електронній системі інформацію, яку необхідно приховати? 

Якщо замовник опублікував закупівлю, а пізніше вирішив, що дана інформація не підлягала публікації (інформація з обмеженим доступом або несе загрозу безпеці), таку закупівлю можна приховати. Замовник повинен звернутися з офіційним листом до Комісії щодо розгляду питань діяльності електронної системи закупівель:

  • на ел. адресу meconomy@me.gov.ua або
  • на поштову адресу 01008, м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2.

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (0)

Календар заходів

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5