Життєвий цикл тендеру

Оновлено 04.06.2021

Створення закупівлі та початок прийому пропозицій. Замовник створює закупівлю, вказуючи необхідні дані щодо її предмету, завантажує необхідні документи, визначає день закінчення тендеру та підтверджує реєстрацію закупівлі в системі.

Учасники подають свої пропозиції на закупівлю виключно через систему з моменту початку прийому пропозицій і до моменту завершення цього періоду, як було визначено Замовником в Оголошенні. Дані про учасників не розкриваються на цьому етапі для Замовника.

Аукціон. Дата і час аукціону визначаються Системою автоматично, в момент початку прийому пропозицій.

Всі учасники, які подали пропозиції на Тендер, автоматично допускаються до аукціону за умови, що на закупівлю було подано дві або більше пропозиції.

Всі учасники, які подали пропозиції на Простий тендер, та не були відхилені на Двоетапному тендері, автоматично допускаються до аукціону. Після аукціону, вся інформація (включаючи вкладені файли) по поданим пропозиціям автоматично публікується на Майданчику в залежності від обраного Замовником Рівня доступу до закупівлі

У випадку, якщо на закупівлю була подана лише одна пропозиція, закупівля автоматично переводиться на стадію Кваліфікації.

З інструкцією щодо аукціону на пониження можна ознайомитися за посиланням.

Кваліфікація. Після завершення Аукціону інформація про Учасників розкривається і сортується від найменшої ціни до найбільшої (у випадку застосування Замовником нецінових критеріїв – від найбільш економічно вигідної до найменш економічно вигідної) для визначення порядку розгляду пропозицій Замовником.

Замовник не може скасувати тендер за яким не обрано переможця протягом 90 календарних днів з дати початку проведення кваліфікації пропозицій учасників.

Публікація договору. Після підписання договору з Учасником, який був визнаний переможцем, Замовник публікує інформацію про договір.

Закриття: Коли переможця визначено, Замовник закриває закупівлю і з цього моменту ніякі дії відносно неї вже неможливі. Тендер зберігається та доступний для перегляду.

Сподобалась стаття?
Приєднуйтесь, щоб отримувати добірки новин про закупівлі, тендери та аукціони раз на місяць!

Неправильний email. Спробуйте, будь ласка, ще раз Виникла помилка. Спробуйте, будь ласка, пізніше

Залишилось тільки підтвердити email %email% — лист із підтвердженням вже чекає у вашій скринці :)

Коментарі (1)

  • Список інструкцій та порад для комерційного замовника - Zakupki.education
    14 Лютого 2019, 16:45

    […] ・Життєвий цикл комерційного тендеру […]

    Відповісти

Календар заходів

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5